ما تنها طراح وبسایت شما نیستیم، ما کسب و کارتان را میسازیم!

 

چرا گروه زنبور؟

گروه ما بی شباهت به گروه زنبورها نیست. ما مانند زنبورها، رشد و ارتقاء یافته ایم و امروز نقش های بسیار بزرگتری ایفا میکنیم، برای به سرانجام رساندن منافع کندو، از خودگذشتگی کرده و مانند یک زنبور کامل، سخت تلاش میکنیم تا از کسب و کار شما محافظت کنیم.

گروه نرم افزاری زنبور با تمرکز بر اهداف تجاری شما، شما را در راه رساندن کسب و کارتان به تعالی همراهی میکند. تیم متخصصین ما که متشکل ازمهندسین نرم افزار و شبکه، مدیران پروژه، طراحان سایت، متخصصین سئو، و تولیدکنندگان محتوا است، از تکنولوژی های روز برای به سود رساندن کسب و کار شما و بازگرداندن سرمایه به جیبتان بهره میبرد.

 

آیا کسب و کارتان در رکود به سر میبرد؟

نگران نباشید، خبرخوب این است که گروه نرم افزاری زنبور به شما در فعال کردن کسب و کارتان کمک میکند. هدف ما ارائه خدمات متنوع و باکیفیت به مشتریانمان است ، و مقصد نهاییمان اصلاح کسب و کار شماست. اگر قصد شروع استارتاپ یا گسترش کسب و کارتان را دارید، در انتخاب گروه ما درست عمل کرده اید. ما در گسترش استارتاپ ها و تحلیل کسب و کارها متخصص هستیم. متخصصین سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) گروه زنبور جایگاه وبسایت شما و در نتیجه محصولاتتان را در موتورهای جستجو بهبود میبخشد.